Česká spořitelna Servis24 vstup na účet

Pro správu svých osobních financí, provádění domácích plateb či žádostí o úvěr mají všichni klienti České spořitelny k dispozici Servis24 vstup na účet. Jedná se o prvotřídní internetové bankovnictví, které umožňuje zařídit vše potřebné z pohodlí domova. Pokud si u banky zřídíte své konto, dostanete internetbanking k němu zdarma jako součást základního balíku služeb. Nabídka služeb bankovnictví je opravdu bohatá a do banky tak už téměř nikdy nebudete muset osobně chodit. Také zabezpečení je na vysoké úrovni. O bezpečnost se starají především autorizační SMS, které budou chodit na Váš mobil, které jste při zřízení účtu uvedli na pobočce České spořitelny. Pokud máte vysoké nároky na bezpečnost, je možné aktivovat i přihlášení pomocí klientského certifikátu. Cokoliv budete potřebovat, najdete po přihlášení na jednom místě.

Servis24 se vstupem na účet České spořitelny

Pro všechny klienty je určené přihlašovací okénko, které najdete přímo na stránkách banky České spořitelny a to v pravém horním rohu. Servis24 umožňuje vstup do účtů prostřednictvím tzv. klientského čísla u uživatelského hesla. Oba tyto údaje obdržíte poštou při zřízení vašeho osobního konta. Nezapomeňte si je pečlivě uschovat, protože, pokud například zapomenete heslo, budete údaje určené v administrativních dokumentech potřebovat. Po vyplnění obou těchto údajů dojde k samotnému přihlášení. Vše je jasné a jednoduché. Česká spořitelna a Servis24 po vstupu na účet umožňuje vykonávat celou řadu jednoduchých i složitějších funkcí a úkonů.

Domácí platby, úvěry, půjčky i stavební spoření

Nejvíce budete pravděpodobně v internetovém bankovnictví využívat domácích plateb, kterými můžete zaplatit složenky. Nastavit se určitě vyplatí i trvalé platby, inkasa a SIPA, abyste nemuseli myslet na opakující se platby či účty za telefon, televizi, rozhlas, atd. Přihlášení na internetbanking dále umožňuje spravovat probíhající úvěry, půjčky či zažádat o nové. To samé platí i o stavebním spoření, pojištění nebo investičních službách. Servis24 České spořitelny vstupem na účet otevírá všechny tyto služby všem klientům banky, bez toho, abyste o ně museli žádat na pobočce. Bezpečnost, jednoduchost a přehlednost, to jsou ve zkratce základní atributy, kterým se tento internetbnaking vyznačuje.