Čsas Servis24 přihlášení

Internetové bankovnictví nabízí pohodlnou možnost, jak spravovat své osobní finance. Internetbanking umožňuje přes internet platit složenky, služby, inkasa i SIPO. Můžete kontrolovat i své půjčky či požádat prostřednictvím aplikace o schválení nového úvěru. V průběhu splacení pak vždy vidíte, kolik ještě zbývá doplatit. To vše je jen krátký výčet toho, co s Čsas Servis24 přihlášením na účet získáte. Ve skutečnosti je toho ještě mnohem více a v dnešní době již de facto nemusíte chodit do banky. Díky tomu, že internetbanking je v roce 2015 standard, dostane ho každý klient České spořitelny zdarma přímo v základním balíčku služeb. Vstup na účet představuje tu nejjednodušší možnost, jak své prostředky spravovat.

Čsas Servis24 a přihlášení na účet

Pokud již patříte ke stávajícím klientům banky, můžete provést přihlášení do služby Čsas Servis24 přímo prostřednictvím stejnojmenných internetových stránek. Přihlašovací formulář se nachází v pravém horním rohu stránek. Ke vstupu do účtu budete potřebovat své klientské číslo a heslo. Oba tyto údaje jste obdrželi při založení osobního konta prostřednictvím pošty. Vzhledem k jejich důležitosti radíme list s údaji pečlivě uschovat a nikomu je nesdělovat. Do formuláře na oficiálních stránkách pak oba údaje vyplníte a tím je celý proces s Čsas Servis24 přihlášením úspěšně dokončen. Heslo si můžete libovolně nastavit podle sebe. Klientské číslo však zůstává po celou dobu využívání služeb stejné.

Osobní finance od České spořitelny pod kontrolou

K nejčastěji využívaným funkcím internetového bankovnictví patří placení složenek či služeb prostřednictvím domácích plateb, trvalých příkazů a inkas. Vstupem na účet České spořitelny dále získáte možnost vidět i další služby, které v bance máte – půjčky, hypotéky, stavební spoření, pojištění či investice. Vaše osobní finance jsou tak pod naprostou kontrolou. Přes internetbanking můžete také o zřízení všech zmíněných služeb požádat. Co se zabezpečení týče, to je na vysoké úrovni. Čsas Servis24 umožňuje pro přihlášení zvolit i možnost vysoce zabezpečených klientských certifikátů. Vstup do účtu tak otevírá brány do finančního světa České spořitelny, našeho největšího finančního ústavu v ČR.