Servis24 přihlášení na účet

Česká spořitelna je již po desítky let symbolem kvality a stability, na kterou se můžete za každých okolností spolehnout. A totéž platí i o internetovém bankovnictví, které patří svou úrovní k nejlepším v ČR. Internetbanking poskytuje velký výběr základních i pokročilých funkcí a i samotné zabezpečení je na velmi vysoké úrovni. Můžete platit složenky i zažádat například o půjčku či úvěr. Se Servis24 přihlášením na účty získáte všechny tyto služby zdarma a z pohodlí vašeho domova. Níže se blíže podíváme, jak se jako běžný klient do banky přihlásit a připomeneme si i základní bezpečnostní pokyny, které je nutné při používání internetového bankovnictví dodržovat. Celý proces je velmi jednoduchý a jistě si s ním poradí každý.

Servis24 s přihlášením na účet

Internetové bankovnictví dostane každý nový i stávající klient banky ke svému účtu úplně zdarma. Internetbanking je součástí základního balíků služeb. Servis24 přihlášení na účet pak můžete provést přímo na oficiálních stránkách České spořitelny. Slouží k němu přihlašovací okénko, které naleznete v pravém horním rohu oficiálních stránek. K samotnému vstupu do účtu České spořitelny pak budete potřebovat klientské číslo a heslo. Oba tyto údaje obdržíte poštou při prvním zřízení osobního konta. Klientské číslo zůstává po celou dobu stejné a heslo si můžete případně změnit a nastavit podle sebe. Pokud své heslo zapomenete, je ho možné obnovit pomocí tzv. bezpečnostního kódu. Ten je opět přiložen na dokumentech k vašemu účtu.

Bezpečností pokyny pro internetové bankovnictví

Při využívání internetového bankovnictví je nutné dodržovat základní bezpečnostní pokyny. Zmiňované údaje ke vstupu do účtu České spořitelny proto nikdy nikomu nesdělujte. Dále nikdy nereagujte na podezřelé emaily, které by vás k zaslání těchto údajů vybízely. Hlavně je nutné nikdy neotevírat podezřelé přílohy a neinstalovat do telefonu podezřelé aplikace. Vhodné je také si předem nastavit limity na svém kontě a ze všeho nejvíce na kreditní kartě, která je ke zcizení náchylná nejvíce. Při dodržování těchto základních opatření je Servis24 s přihlášením na účty jedním z nejvíce zabezpečených bankovnictví v ČR.